VEDOUCÍ SMĚNY (JAŽLOVICE)

Smlouva na dobu neurčitou
Jažlovice

Popis pozice

Chcete být součástí jedinečného projektu centrální kuchyně? Milujete jídlo a rádi řídíte lidi? Staňte se našeho výrobního týmu a připravujte s námi špičková zachlazená jídla a další produkty pod značkou Cibule. a PerfectChefs na high tech technologiích.

Koho hledáme

Budete řídit výrobní tým a budete připravovat nabídku pro klíčové klienty jako jsou LeoExpress, RegioJet, Rohlík, Košík, Foodora aj.

Uvítáme vaše zkušenosti z potravinářské výroby a zkušenosti s řízením menšího týmu a organizací výroby. Těšíme se na vaše nadšení a chuť do práce, spolehlivost a pozitivní myšlení.

Co nabízíme

Stabilní a dlouhodobou spolupráci a možnost být u nového ojedinělého projektu v rámci gastronomie.

Skvělou partu profíků, dobrou náladu v týmu.

Jsme féroví, platíme vše na výplatní pásku, práci přesčas, víkendy atd.

Parkování a svozy zajištěny.

Máte zájem?

Ozvěte se Míše

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kontakt
HOPI Campus, Modletice 80,
Modletice, 252 01
info@perfectcanteen.cz
Fakturační údaje
Perfect Canteen s. r. o.
Pražská 673,
Miřetice u Klášterce nad Ohří
431 51 Klášterec nad Ohří
IČ: 09050329