AKVIZIČNÍ BUSINESS PARTNER EAT SMART (MODLETICE)

Smlouva na dobu neurčitou
Modletice

Popis pozice

Již před několika lety se v srdci šéfkuchaře Filipa Sajlera zrodila myšlenka nabídnout lidem jídlo jako v restauraci, které si ale budou moct vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Filip dal proto dohromady tým s mezinárodními kulinářskými zkušenostmi a nejvyšší odborností, řetězec farem a dalších dodavatelů a špičkovou skandinávskou technologii.

Koho hledáme

Pozice akvizičního business partnera zahrnuje vyhledávání a oslovování potenciálních klientů, plánování schůzek a uzavírání obchodů.

Koho tedy hledáme? Člověka, kterému nechybí:

  • zkušenosti v oblasti akvizic a obchodního rozvoje
  • výborné komunikační dovednosti
  • sebeorganizace a plánování

Co nabízíme

  • Flexibilitu
  • Unikátní produkt
  • Rodinné (ne)korporátní prostředí
  • Atraktivní finanční odměnu
  • Vliv a rozvoj
  • Práci na IČ

Máte zájem?

Ozvěte se Míše

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kontakt
HOPI Campus, Modletice 80,
Modletice, 252 01
info@perfectcanteen.cz
Fakturační údaje
Perfect Canteen s. r. o.
Pražská 673,
Miřetice u Klášterce nad Ohří
431 51 Klášterec nad Ohří
IČ: 09050329