Restaurant Crystal

UŽÍT SI NAPLNO

Nezaměnitelným design restaurace v sobě snoubí přírodní materiály, velký prostor a krásný výhled, který je jako stvořený pro zážitek snídaňového a obědového menu. Vše dotváří venkovní prostor terasy, kde bude v letních měsících umístěn gril pro meetingy či posezení s kolegy.

PESTRÁ NABÍDKA

Můžete se těšit na bohaté snídaně a obědové menu české i mezinárodní kuchyně. Vše vaříme od základu a každý den přidáváme nové receptury. Najdete u nás také širokou nabídku osvěžujících nápojů od prvotřídní kávy až po skvělá česká a světová vína.

KDYKOLIV

Bez front, bez čekání, veškerou konzumaci zaznamenáváte na svou kartu a o nic se nemusíte starat, odejít můžete, kdykoliv chcete. Máte absolutní svobodu a volnost na práci, na sebe a na to, jaký chcete mít den.

Otevírací doba

Po - Pá 11:00 – 14:00

TÝDENNÍ MENU ODEBÍRAT MENU

OFFICE CATERING

 

Občerstvení do kanceláře si můžete
objednat u manažerky restaurace
Doroty Moštíkové.


Pro rozsáhlejší akce využijte našich
specializovaných cateringových služeb
Perfect Catering.

JAK TO U NÁS CHODÍ

Můžete u nás trávit celé hodiny a pracovat v příjemném prostředí s perfektní kávou nebo jiným občerstvením a zažít tak Restaurant Crystal naplno. S placením se nemusíte obtěžovat a odejít můžete kdy sami uznáte za vhodné. Zúčtování probíhá automaticky na konci měsíce. Samozřejmě je zde možnost také využít hotovostní pokladnu, kde lze platit hotově, kartou, nebo tištěnou/elektronickou stravenkou.

Restaurant Krystal

Restaurant Crystal by Filip Sajler

Evropská 866/65, 160 00 Praha 6
E-mail: info@restaurantcrystal.cz
Telefon: +420 702 270 801

Manažer provozu: Dorota Moštíková
Šéfkuchař: Tomáš Cikhart