O nás

Když firemní kantýnu, tak moderně, chutně a dle tradičních postupů.

V Perfect Canteen poskytujeme našim hostům kulinářský zážitek i během hektických pracovních dní. Udržujeme respekt k řemeslu a každý den vaříme z čerstvých surovin od prověřených dodavatelů. U nás vždy dostanete od začátku do konce poctivé jídlo. Mezi naše signature jídla patří variace smažených sýrů, kuřecí cordon bleu se zadělávaným hráškem a silný hovězí vývar s játrovým knedlíkem. Dále pak pokrmy z našich bister – burgery, trhaná masa, polévka pho, grilovaná treska s holandskou omáčkou či hovězí Rossini.

Klíčem k úspěchu je neustálý vývoj.

2004

Vize

Začali jsme jako dva kamarádi – Filip Sajler a Mirek Kotaška. Sdíleli jsme vizi, jak dělat pěkný „fine dining“ catering. Pustili jsme se do toho po hlavě a makali jsme dnem i nocí. Sbírali jsme první úspěchy i prohry.

2006

První investoři a Perfect Catering s.r.o.

Svým odhodláním jsme po čase zaujali dva klíčové investory. Díky nim jsme v roce 2006 rozjeli PERFECT CATERING s.r.o. Zásadním momentem pro nás byl catering pro módní přehlídku Vivianne Westwood ve Španělském sále. V tu chvíli jsme věděli, že ze snu je skutečnost.

2009

Perfect Canteen s.r.o.

S jídlem roste chuť. Jednoho dne se nás spokojený klient zeptal: „Kluci, když nám můžete dělat to pěkný jídlo večer, nešlo by to i přes den?“ Upřímně – představa vedení závodky se nám zpočátku ani trochu nezamlouvala. Vzali jsme to ale jako výzvu.

Zavrhli jsme kompromisy v servisu, surovinách nebo prostoru. Rozhodli jsme se hostům poskytnout kulinářský zážitek i během hektických pracovních dní. Prostě to pojmout spíše jako tradiční restauraci. A tak vznikl PERFECT CANTEEN s.r.o.

Úroveň firemního stravování tehdy určovali globální gastronomičtí giganti, pro které byla jediným měřítkem cena. Kvalita surovin, zručnost personálu nebo úroveň prostředí prakticky nikoho nezajímala. Ze začátku jsme tak museli nejen rozjet samotný byznys, ale taky všem dokázat, že se to dá dělat jinak.

2020

Vstup Perfect Canteen pod HOPI Holding a.s.

Spojili jsme síly s HOPI a vstoupili pod tento rodinný holding. Díky této symbióze služeb jsme získali lepší přístup ke kvalitním a čerstvým surovinám, logistice, IT a technologiím. A tak můžeme našim hostům poskytnout ještě inovativnější servis a trvale udržitelnou kvalitu jídla.

 

 

V současnosti provozujeme už 16 firemních restaurací pro klienty jako jsou Avast, Generali/Česká pojišťovna, Moneta, O2, Penta nebo Sazka.

Ke každé nové kantýně přistupujeme jako k jedinečnému a specifickému projektu, který stavíme na námi dlouhodobě prověřených hodnotách. Hostům u nás musí chutnat, ale také se u nás musí dobře cítit. Při tvorbě projektů proto spolupracujeme s architekty, designéry a umělci, díky kterým je každá naše restaurace originálem. 

 

Filip Sajler

Zakladatel skupiny Perfect a nejznámější český šéfkuchař 

Pracoval ve špičkových podnicích v USA, Německu, Singapuru, Francii i tuzemsku, a absolvoval tak stáže u světových michelinských šéfkuchařů jako jsou například Yannick Alléno, Armand Arnand nebo Norbert Niederkopfler. Byl členem Národního kuchařského týmu a je držitelem řady ocenění z celého světa, včetně trofeje z Kuchařské olympiády.

 

Martin Staněk

Kreativní šéfkuchař 

Kontroluje špičkovou kvalitu všech našich restaurací a společně s Filipem Sajlerem stojí za všemi našimi recepty. Léta se účastnil mezinárodních soutěží jako člen Národního týmu kuchařů a cukrářů, absolvoval stáž u francouzského michelinského šéfkuchaře Yannicka Alléno, vede kurzy v prestižní Gourmet Academy a nyní také působí jako kreativní šéfkuchař v Eat Perfect by Filip Sajler.

 

Náš tým

Své kolegy si už od začátku pečlivě vybíráme – ať už jde o servis, kuchaře, šéfkuchaře nebo kreativní tým. Důležitý je soustavný rozvoj, dlouhodobé vzdělávání, práce s mladými lidmi a týmová spolupráce. Proto pravidelně trénujeme základy řemesla i nejčerstvější postupy a investujeme 1 korunu z každé prodané porce do vzdělávání týmu a mladých talentů.

KARIÉRA NAPIŠTE NÁM

Korespondenční adresa

Centrála Managementu

Perfect Canteen s.r.o
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 - Michle

Fakturační adresa

Sídlo firmy

Perfect Canteen s.r.o
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 - Michle

IČ: 09050329
DIČ: CZ09050329
číslo účtu: 8574332/0800

Klientský servis (po - pá: 9 - 17 hodin)
info@perfectcanteen.cz

Fakturace, účetní operace
faktura@perfectcanteen.cz

HR
prace@perfectcanteen.cz

Ing. Filip Sajler - jednatel

Důležité právní informace