Perfect Canteen AVAST Brno

pondělí–pátek: 7:30–15:30
sobota–neděle: zavřeno

snídaně: 7:30–10:00
oběd: 11:00–14:00
kavárna: 8:00–15:30
 

Perfect Canteen AVAST Brno

Po několikaleté spolupráci na pobočce v Praze jsme pro společnost Avast otevřeli další firemní restauraci, tentokrát v moderním areálu Vlněna v centru Brna.

V samoobslužné kantýně s neotřelým interiérem přinášíme zcela výjimečný koncept - strávníci mají po celý den zajištěný stoprocentní servis jak jídla, tak nápojů.

Restaurace je určena pouze zaměstnancům společnosti Avast.

 

Pouze pro zaměstnance AVAST Stáhněte si týdenní menu Chcete zasílat menu emailem?

Naše stálá nabídka

Zaměstnancům Avastu zajišťujeme každý všední den stravování ve standardu pětihvězdičkového hotelu. Pochutnají si u nás jak na oblíbené české klasice, tak i na etnických pokrmech nebo alternativní gastronomii.

Restaurace funguje samoobslužně – jídla vydávají kuchaři dle vaší objednávky. V samoobslužných zónách si naberete polévku, sestavíte teplý oběd, namícháte salát, načepujete nápoj nebo si ve vitrínách vyberete další zboží.

 

Kavárna

Součástí restaurace je i kavárna, ve které vám naše profesionální baristky připraví lahodnou kávu Doubleshot. Kromě kávy si u nás pochutnáte i na dezertech, zákuscích a RAW produktech.

Office catering

Objednejte si občerstvení do kanceláře u manažera provozu na e-mailu avastbrno@perfectcanteen.cz. Objednávku si můžete vyzvednout nebo vám zaneseme přímo k vám do kanceláře.

Pro rozsáhlejší akce (firemní večírky nebo oslavy narozenin) využijte našich specializovaných cateringových služeb www.perfectcatering.cz.

 

Prohlédněte si naše

týdenní menu

Perfect Canteen Avast Brno

Přízova 526/7, 602 00 Brno 2

E-mail: avastbrno@perfectcanteen.cz
Telefon: +420 607 064 921

Manažer provozu: David Olejníček
Šéfkuchař: Miroslav Husák

Kontakt