ŘIDIČ A POSILA DO VÝROBY A EXPEDICE

Smlouva na dobu určitou
Praha

Popis pozice

Staň se součástí nového velkého projektu centrální výroby v gastronomii.

Pro naše klienty LeoExpress, Rohlík, Košík a jiné vyrábíme špičková zachlazená jídla a polévky a máme novou pracovní příležitost pro člověka, který se nezalekne manuální práce a pomůže týmu s logistikou a expedicí.

Náplň práce

Naskladňování a vyskladňování.

Balení jídel a výrobků.

Expedice, manipulace se zbožím a převoz připravených jídel.

Jak si tě představujeme?

Jsi samostatný, manuálně zručný, máš řidičák B a máš praxi v řízení dodávky a zkušenost s rozvozy.

Znalost Prahy výhodou (rozvozy probíhají po Praze a okolí).

Co nabízíme

Stabilní a dlouhodobou spolupráci a možnost být u nového ojedinělého projektu.

Skvělou partu profíků.

Dopředu naplánované směny, primárně pondělí až pátek.

Aktuálně vyrábíme na Brumlovce, v příštím roce se přestěhujeme do Jažlovic u Prahy.

Máte zájem?

Ozvěte se Veronice

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kontakt
Jemnická 1138/1
info@perfectcanteen.cz
Fakturační údaje
Perfect Canteen s. r. o.
Jemnická 1138/1, Michle
140 00 Praha 4
IČ: 09050329