Jsme partneři ČGI

V Perfect Canteen pracují srdcaři a není nám jedno, co se s naším oborem děje. Zároveň si přejeme předat ho následujícím generacím v té nejlepší kondici. Proto jsme se stali partnerem.

V Perfect Canteen pracují srdcaři a není nám jedno, co se s naším oborem děje. Zároveň si přejeme předat ho následujícím generacím v té nejlepší kondici. Proto jsme se stali partnerem.

 

Vizí ČGI je vytvořit silné prostředí, ve kterém se bude lépe podnikat, zaměstnancům lépe pracovat, učitelům lépe učit a studentům lépe studovat. Proč toto všechno? Protože současná krize jen prohloubila to, co tvrdíme už velmi dlouho, a sice, že gastronomie jako obor tak silnou pozici u nás nemá.

 

Díky našemu partnerství, máte nárok na členství s 15% slevou. Stačí napsat do poznámky registračního formuláře PERFECT15. Mrkněte níže na manifest, který můžete najít na stránkách projektu: 

Manifest  

Gastronomie je součástí kultury každého národa a oslavou pospolitosti. Je však i důležitým segmentem ekonomiky s dopadem na zdraví jednotlivce.  

Gastronomie vnáší do našich životů radost, povznesení a inspiraci. Dojde-li ke spojení vášně, schopností, znalostí a zkušeností lidí, kteří v ní pracují, rozzáří se na tváři nás všech úsměv.  

Uvědomujeme si, že budování reputace je dlouhodobý závazek a nikdy nekončící inovativní proces, ve kterém každá generace hraje svůj důležitý part. Jsme generací zodpovědných a vyzrálých profesionálů, která chce zúročit své zkušenosti a hrát hlavní roli v trvale udržitelném světě, kde se podnikatelům a dodavatelům dobře podniká, zaměstnancům dobře pracuje, učitelům dobře učí, studentům dobře studuje a hostům plní sny nad jejich očekávání.  

Chceme zasednout ke společnému stolu s kulinářskými, obchodními a politickými lídry, vědeckými, školskými a technickými odborníky, profesionálními kolegy v každém sektoru našeho odvětví a s vášnivými inovátory světa gastronomie. Jsme připraveni aktivně moderovat vzájemnou diskuzi, spolupracovat a vytvářet profesionální, moderní, férové a kreativní pracovní i podnikatelské prostředí, které je atraktivní jak pro současnou, tak pro nastupující generaci mladých gastronomů.  

Chceme vyburcovat všechny lidi milující gastronomii, aby se nebáli změn, profesionality a rozvoje vlastních firem, institucí, škol i jejich týmů. Jsme připraveni společné požadavky hájit u zákonodárců i státní správy. Jsme odhodláni vzájemně vzdělávat sebe i všechny naše členy.  

Přejeme si, aby nás v naší snaze bylo co nejvíce. Pokud sdílíte naše myšlenky, chceme slyšet váš hlas!  

Přidejte se k nám a pojďme společně zajistit lepší budoucnost oboru gastronomie, který milujeme a který nás živí.  

Další aktuality

Galerie