EAT PERFECT

Perfect Canteen a Perfect Catering mezi sebe přivítal nového sourozence EAT PERFECT.

 

Jídlo vařené od základu z poctivých surovin.

Nečekejte na jídlo, čeká na vás doma.

Cíl Eat Perfect je jednoduchý, ušetřit lidem čas a dát jim opravdu dobré jídlo, které si mohou užít kdykoliv a kdekoliv. Svět míří v 21. století ještě rychleji kupředu a poctivá kuchařina je často nahrazována různými chemickými postupy a škodlivými alternativami. Proto jsme si řekli, že vytvoříme koncept, který lidem přinese úsporu času, ale přesto dostanou pokrmy stoprocentní péči kuchařů. Jídlo vaříme od základu a z poctivých surovin. Eat Perfect je koncept uzpůsobený, jak pro jednotlivé objednávky, tak pro dlouhodobé plánování jídelníčku.

V nabídce jsou tyto 3 hlavní kategorie produktů:

OHŘEJI

Obstaráme za vás nákupy a naši šéfkuchaři vykouzlí jídlo, které si vyberete. Naplánovat můžete obědy a večeře klidně celý týden. Stačí jen pár minut.

DOVAŘÍM

Naši šéfkuchaři za vás vyberou ty nejlepší suroviny, částečně je upraví a zabalí. Vy všemu vdechnete život a stanete se mistrem v kuchyni. Ideální pro rodinné večeře nebo celé party.

SESTAVUJI

Sestavte si svůj unikátní jídelníček. Vybírejte z našich ingrediencí a tvořte pokrmy podle vlastního gusta. Více bílkovin, dvojité porce, pokrmy bez přílohy a spoustu dalších možností.

Kromě těchto kategorií na e-shopu najdete ještě SERVÍRUJI, PŘIPÍJÍM a POPÍJÍM. 

Ochutnejte, jaké to je být mistrem kuchyně. Užijte si skvělé jídlo a sledujte Eat Perfect na Facebooku a Instagramu, ať vám nic neunikne. #eatperfectcz