Perfect Canteen MONETA Monex Bank - Kantýny, závodní a firemní stravování - Perfect Canteen

Perfect Canteen
MONETA Money Bank

Od pondělí 3. 12. 2018 jsme na nové adrese ve vedlejší budově (nová Moneta - budova A). Těšit se můžete na zcela nový, výrazně rozšířený koncept s více jak 20ti druhy jídel na výběr denně.

V prosinci 2018 je otevřena samoobslužná restaurace Perfect Canteen MONETA Money Bank v areálu Brumlovka v budově A. Restaurace má 260 míst k sezení a je určena jak pro zaměstnance MONETA Money Bank, tak i pro všechny strávníky v celém areálu Brumlovka. Každý den budete mít na výběr z bohaté nabídky až 20ti jídel.

Koncept restaurace je samoobslužný. Jídla vydávají kuchaři dle vaší objednávky a vy si jej odnášíte ke stolu. V samoobslužných zónách si můžete nalít polévku, sestavit teplý oběd nebo salát, načepovat nápoj a ve vitrínách si vybrat další zboží.

Součástí výdeje je i profesionální kávovar Nespresso, na kterém si připravíte lahodnou kávu v mnoha variacích. Ve vitríně si ke kávě můžete vybrat dle chuti dezert.

Platba na pokladně
Na třech pokladnách můžete hradit konzumaci hotově, přes bankovní terminál, stravenkou, e-stravenkou nebo z přednabité zákaznické karty (vstupní karty do budovy).

Bezhotovostní pokladna
Možnost využití této přednostní pokladny pro zaměstnance MONETA Money Bank platící pouze bezhotovostně. Hotovostní platby, včetně platby stravenkou, nejsou na této pokladně umožněny.

Zákaznické karty
Kapacita restaurace je omezena a v čase oběda se snadno naplní. Ve špičce mezi 11:30 - 13:00 se mohou tvořit u pokladen fronty. Chcete-li se vyhnout čekání, doporučujeme vám obědvat mimo špičku a platit z přednabité karty. Zákaznické konto vám rádi zřídíme obratem.

Bezhotovostní platba ze zákaznického konta má řadu výhod:

 • máte možnost využít předností pokladnu označenou „Fast Line“ (pouze bezhotovostní pokladna),
 • výrazně rychlejší postup při placení (přiložením karty na čtečku se automaticky ihned odečte kredit ve výši aktuální útraty),
 • nemusíte nosit hotovost ani peněženku, přístupovou kartu s sebou máte vždy,
 • výši kreditu můžete vyčerpat do koruny, na stravenky nevracíme,
 • své konto máte neustále pod kontrolu – na každé účtence vám pro informaci tiskneme zůstatek,
 • držitel karty může u nás využívat různé speciální akce.

Vklady na konto lze snadno provádět přímo na pokladnách v restauraci od pondělí do pátku v čase mimo obědovou špičku, která je mezi 11:30 – 13:00.

V případně potřeby lze individuálně domluvit prodloužení otevírací doby nebo pronájem prostoru.

Polední menu
Každý den je na výběr ze 2 druhů polévek.

Připravujeme také kombinaci hotových i a la carte jídel vydávaných našimi profesionálními kuchaři v následující sestavě:

 • 3 hotová jídla ve výdeji s kombinací 2-3 jídel v teplém bufetu v tomto složení
  - česká kuchyně / středoevropská kuchyně,
  - jídla mezinárodní kuchyně,
  - jídla ze sezónních surovin,
 • 3 jídla ze sezónního pasta baru z čerstvých těstovin s výběrem několika druhů omáček,
 • 6 jídel jako a la carte
  - 2-3 pečená masa na grilu,
  - 1 Perfect Burger,
  - 1 smažené jídlo,
  - 1 asijské jídlo,
  - 1 ryba/seafood,
 • 4 pizza, panini.

Samozřejmostí je i nabídka ze samoobslužného salátového baru, účtovaná dle váhy na pokladně. V salát baru najdete naše dresinky, ochucené oleje, semínka, ořechy a další dochucovadla. Salát lze tak kombinovat dle své chuti. Podáváme i saláty.

Kromě tradičních kavárenských zákusků nabízíme cukrářský sortiment vlastní výroby (a to i raw dezerty, dezerty bez lepku a rafinovaného cukru a laktózy).

Nápoje
Ve výdejové části naleznete soda bar, díky kterému si budete moci načepovat vodu / sodu a dle chuti použít sirupy či různé čerstvé ingredience. V nabídce bude i další balený nápojový sortiment. Vodu pro Vás nabízíme zdarma.

Etážový servis a catering
Perfect Canteen MONETA Money Bank pro vás připravuje širokou nabídku office cateringu, který lze objednávat u manažera restaurace na emailu moneta@perfectcanteen.cz . Objednané občerstvení vám připravíme k vyzvednutí nebo po domluvě zaneseme až k vám do kanceláře.

Sortiment etážového servisu naleznete na stránce níže v odkazu na celou nabídku.

V případně náročnějších požadavků na catering, máme k dispozici vlastní specializovanou cateringovou divizi Perfect Catering . Profesionálové z této společnosti vám rádi připraví cokoliv, co si budete přát – od oslavy narozenin po velkou výroční party nebo firemní setkání.

Zveřejňování týdenního menu
Týdenní menu Perfect Canteen MONETA Money Bank naleznete vždy na těchto stránkách. Pokud se níže přihlásíte pro odběr menu, bude vám každé pondělí ráno chodit do vámi zvolené e-mailové schránky. 


Perfect Canteen MONETA Money Bank
(restaurace je otevřena i pro veřejnost)
Vyskočilova 1422/1a, 140 00 Praha 4
Manažer provozu: Martin Fořt I Šéfkuchař: Petr Zahrádka
E-mail: moneta@perfectcanteen.cz
Telefon: +420 739 632 736


Otevírací doba (restaurace):  Pondělí-Čtvrtek 730–1730 Pátek 730–1630  SObota-NEděle zavřeno


Výdej obědů:  1100–1430


Snídaňový bar:  Pondělí-Pátek730–1030PRAVIDLA VEDENÍ VIRTUÁLNÍCH KONT VE FIREMNÍCH RESTAURACÍCH A KAVÁRNÁCH