ČP / Generali - Perfect Canteen

Perfect Canteen
Česká pojišťovna / Generali

Perfect Canteen Česká pojišťovna / Generali je plně rekonstruovaný provoz otevřený v březnu 2018. Restaurace má kapacitu 252 míst k sezení a je určena výhradně pro zaměstnance pojišťovny a jejich návštěvy.

Jak to u nás chodí

U teplého výdeje si vyberete jídlo z denního menu, které vám servírují kuchaři z týmu, jenž pro vás každý den jídla na místě připravují, nebo si sami svůj oběd vyberete z nabídky teplého bufetu.
Další možností je výběr ze stálé sezónní nabídky pokrmů, které se připravují v minutkové kuchyni ve výdeji Primárně se jedná vždy o několik variant z pasta baru, steaků, wok apod.
V navazujících samoobslužných zónách si můžete sami nalít polévku, sestavit salát, vybrat nápoj a z chladicích vitrín případně zvolit další sortiment.
Přijít můžete i na snídani, která je denně čerstvě připravovaná ve formě bufetu.

Platba na pokladně

Na pokladně může zákazník hradit konzumaci hotově, platební kartou, stravenkou nebo z předplacené zákaznické karty.

Zákaznické karty

Kapacita restaurace je omezená a v čase oběda se snadno naplní. Ve špičce mezi 11:30 - 13:00 se mohou u pokladny tvořit fronty. Chcete-li se vyhnout možnému čekání, doporučujeme vám obědvat mimo špičku a platit z předplacené karty. Zákaznického konto vám rádi na pokladně zřídíme obratem.

Bezhotovostní platba ze zákaznického konta má řadu výhod:

• výrazně rychlejší postup při placení (přiložením karty na čtečku se automaticky odečte kredit ve výši aktuální útraty),

• nemusíte nosit hotovost ani peněženku, přístupovou kartu máte s sebou vždy,

• výši kreditu můžete vyčerpat do koruny, na stravenky vracíme do 20 Kč,

• své konto máte neustále pod kontrolu – na každé účtence vám pro informaci tiskneme zůstatek.

Vklady na konto lze snadno provádět přímo na pokladně v restauraci od pondělí do pátku v čase mimo obědovou špičku, tedy do 11:30 nebo po 13:00.

Otevírací doba

Perfect Canteen Česká pojišťovna / Generali má pro vás otevřeno od pondělí do čtvrtka od 7:00 do 18:00, v pátek do 17:00. Výdej obědů probíhá mezi 11:00 – 14:30.

Polední menu

Každý den máme na výběr 2 druhy polévek. Jedna je vždy vegetariánská. Připravujeme pro vás několik hlavních jídel vydávaných našimi profesionálními kuchaři, v kombinaci s minutkovou kuchyní, a to v následující sestavě:

• české klasické jídlo – stálice, která nikdy nevyjde z obliby – jídlo „jako od vlastní babičky“, česká klasika v našem podání, poctivá chuť a ingredience,

• „lehké a zdravé“ nebo také fit jídlo – obvyklými surovinami jsou zelenina, bílé maso, ryby, obiloviny, luštěniny a další nutričně ceněné potraviny. Sledujeme moderní trendy v oblasti zdravé výživy a radíme se s výživovými poradci.

• etnické/originální receptury – tradiční světové receptury v autentickém provedení – Itálie, Francie, Německo, Indie, Čína, Japonsko, Thajsko atd.,

• sezonní jídlo – pokrm dle sezony, sezonní suroviny v nejlepší kondici,

• „chef special“ - specialita šéfkuchaře, výběrové jídlo, často minutka, jídlo našich šéfkuchařů s jejich rukopisem,

• Perfect gril - stálá sezonní nabídka několika pokrmů složená ze steaků, burgerů, ryb apod.,

• Pasta bar - stálá nabídka různých druhů těstovin a omáček, které lze různě kombinovat s masem, bez masa, případně s rybou.

Pro všechna jídla je připravený take-away systém.

Součástí nabídky je i bohatý výběr ze samoobslužného salátového baru, který je účtován dle váhy na pokladně. Najdete v něm domácí dresinky, semínka a další dochucovadla. Sami si můžete salát kombinovat dle své chuti. Prodáváme také kusové jednodruhové saláty.

Nápoje

Ve výdejové části naleznete samoobslužný kávovar s možností přípravy kávy a čaje. V lednicích mix balených nápojů. Vodu/sodu poskytujeme ze soda baru zdarma. Součástí nabídky je i fresh juice, který si můžete sami připravit z čerstvých pomerančů.

Etážový servis

Perfect Canteen Česká pojišťovna / Generali má připravenou širokou nabídku office cateringu, který lze objednávat u manažera provozu na e-mailu cpgenerali@perfectcanteen.cz. Objednané občerstvení vám připravíme k vyzvednutí nebo po domluvě zaneseme až k vám do kanceláře / zasedací místnosti. Sortiment etážového servisu naleznete v samostatné nabídce na vaše vyžádání.

V případně náročnějších požadavků na catering, máme k dispozici profesionální cateringovou divizi. Perfect Catering vám připraví cokoliv, co si budete přát – od oslavy narozenin po velkou výroční party, školu vaření nebo třeba teambuilding – více informací, včetně referencí naleznete na: www.perfectcatering.cz

Zveřejňování týdenního menu

Menu na aktuální týden zveřejňujeme na těchto stránkách vždy v pondělí ráno. Pokud se níže přihlásíte pro odběr menu, bude vám každé pondělí chodit do vámi zvolené e-mailové adresy.

 


Perfect Canteen Česká pojišťovna / Generali (restaurace je otevřena pouze pro zaměstnance ČP/Generali)
Na Pankráci 1720/123, 140 00 Praha 4
Manažer provozu: Gabriela Viglášová I Šéfkuchař: Jan Kováčík
E-mail: cpgenerali@perfectcanteen.cz
Telefon: +420 605 800 080


OTEVÍRACÍ DOBA:  pondělí-čtvrtek 700–1800 pátek 700–1700  Sobota-neděle ZAVŘENO


VÝDEJ OBĚDŮ: 1100–1430


SNÍDAŇOVÝ BAR:  pondělí-pátek 700–1030PRAVIDLA VEDENÍ VIRTUÁLNÍCH KONT VE FIREMNÍCH RESTAURACÍCH A KAVÁRNÁCH