Bistro Hala

Bistro Hala

V lednu 2019 je otevřena samoobslužná restaurace Bistro Hala v areálu Palmovka Office Park v budově Hala 0. Restaurace má přes 200 míst k sezení a je určena pro všechny zákazníky v celém areálu a jeho okolí. Každý den budete mít na výběr z bohaté nabídky více jak 15ti hotových nebo a la carte jídel.

Koncept restaurace je samoobslužný. Jídla vydávají kuchaři dle vaší objednávky a vy si jej odnášíte ke stolu. V samoobslužných zónách si můžete nalít polévku, sestavit teplý oběd nebo salát, načepovat nápoj a ve vitrínách si vybrat další zboží.

Součástí restaurace je i kavárna nabízející lahodnou kávu připravovanou na profesionálním kávovaru Nespresso. Ke kávě si můžete vybrat dle chuti z široké nabídky dezertů, naší slané výroby či dalšího kavárenské sortimentu.

Platba na pokladně

Na dvou pokladnách můžete hradit konzumaci hotově, přes bankovní terminál, stravenkou, e-stravenkou nebo z přednabité zákaznické karty (vstupní karty do budovy).

Zákaznické karty

Kapacita restaurace je omezena a v čase oběda se snadno naplní. Ve špičce mezi 11:30 - 13:00 se mohou tvořit u pokladen fronty. Chcete-li se vyhnout čekání, doporučujeme vám obědvat mimo špičku a platit z přednabité karty. Zákaznické konto vám rádi zřídíme obratem.

Bezhotovostní platba ze zákaznického konta má řadu výhod:

• výrazně rychlejší postup při placení (přiložením karty na čtečku se automaticky ihned odečte kredit ve výši aktuální útraty),

• nemusíte nosit hotovost ani peněženku, přístupovou kartu s sebou máte vždy,

• výši kreditu můžete vyčerpat do koruny, na stravenky nevracíme,

• své konto máte neustále pod kontrolu – na každé účtence vám pro informaci tiskneme zůstatek,

• držitel karty může u nás využívat různé speciální akce.

Vklady na konto lze snadno provádět přímo na pokladnách v restauraci od pondělí do pátku v čase mimo obědovou špičku, která je mezi 11:30 – 13:00.

Otevírací doba

Pondělí – čtvrtek 8:00 – 17:00 (Pátek 8:00 – 16:00)

V případně potřeby lze individuálně domluvit prodloužení otevírací doby nebo pronájem prostoru.

Polední menu

Každý den je na výběr ze 2 druhů polévek. Připravujeme kombinaci hotových i a la carte jídel vydávaných našimi profesionálními kuchaři v následující sestavě:

• 3 hotová denní jídla
- česká kuchyně / středoevropská kuchyně,
- jídla mezinárodní kuchyně,
- jídla ze sezónních surovin nebo vegetariánské

• 3 jídla ze sezónního pasta baru z čerstvých těstovin s výběrem několika druhů omáček,

• 5 jídel jako a-la-carte
- 2-3 pečená masa na grilu,
- 1 Perfect Burger,
- 1 smažené jídlo,
- 1 ryba/seafood
- 1 vegetariánské jídlo

• Teplý bufet
- vegetariánské jídlo
- teplá zelenina
- 2x etnické asijské jídlo
- masové jídlo
- smažené jídlo
- 2x příloha

• NAŠE PIZZA
- každý den 3 druhy pizzy plus 1 denní za zvýhodněnou cenu
(pizzu je možné objednat s sebou)

Samozřejmostí je i nabídka ze samoobslužného salátového bufetu, účtovaná dle váhy na pokladně. V salát baru najdete naše dresingy, ochucené oleje, semínka, ořechy a další dochucovadla. Salát lze tak kombinovat dle své chuti. Podáváme i balené saláty.

Kromě tradičních kavárenských zákusků nabízíme cukrářský sortiment vlastní výroby (a to i raw dezerty, dezerty bez lepku a rafinovaného cukru a laktózy).

Nápoje

V restauraci naleznete nápojový bar, díky kterému si budete moci načepovat vodu / sodu a dle chuti použít sirupy či různé čerstvé ingredience. V nabídce bude i další balený nápojový sortiment. Vodu pro vás nabízíme zdarma.

Další nabídku nápojů máme připravenou v kavárně, kde se vám bude věnovat naše příjemná obsluha.

Etážový servis a catering

Bistro Hala pro vás má připravenou širokou nabídku office cateringu, který lze objednávat u manažera restaurace na emailu info@bistrohala.cz. Objednané občerstvení vám připravíme k vyzvednutí nebo po domluvě zaneseme až do kanceláře.

Sortiment etážového servisu naleznete na stránce níže v odkazu na celou nabídku office cateringu.

V případně náročnějších požadavků na catering, máme k dispozici vlastní specializovanou cateringovou divizi www.perfectcatering.cz. Profesionálové z této společnosti vám rádi připraví cokoliv, co si budete přát – od oslavy narozenin po velkou výroční party nebo firemní setkání.

Zveřejňování týdenního menu

Týdenní menu Bistro Hala naleznete vždy na těchto stránkách. Pokud se níže přihlásíte pro odběr menu, bude vám každé pondělí ráno chodit do vámi zvolené e-mailové schránky.

 


Bistro Hala (restaurace a kavárna je otevřena i pro veřejnost)
Voctářova 2499/20, 180 00 Praha 8 Libeň
Manažer provozu: Jana Vlasová I Šéfkuchař: Radim Boháč
E-mail: info@bistrohala.cz
Telefon: +420 724 191 187


OTEVÍRACÍ DOBA:  pondělí-čtvrtek 800–1700 pátek 800–1600  Sobota-neděle ZAVŘENO


VÝDEJ OBĚDŮ: 1100–1430


SNÍDAŇOVÝ BAR:  pondělí-pátek 800–1030PRAVIDLA VEDENÍ VIRTUÁLNÍCH KONT VE FIREMNÍCH RESTAURACÍCH A KAVÁRNÁCH