Perfect canteen AVAST - Kantýny, závodní a firemní stravování - Perfect Canteen

Perfect Canteen
AVAST BRNO

Na základě úspěšné několikaleté spolupráce se společností Avast v budově Enterpise v Praze jsme v červenci 2018 otevřeli další restauraci Perfect Canteen Avast, tentokrát v Brně.

Tato firemní samoobslužná restaurace se nachází v moderním areálu Vlněna v centru Brna a je určena výhradně pro zaměstnance společnosti Avast.

Koncept stravování je totožný s již osvědčeným systémem v Praze. Každý den nabízíme pro své hosty bohatý snídaňový bufet, pestré obědové menu, zahrnující českou klasiku, mnoho mezinárodních kuchyní a mnohé další snacky. Uspokojíme také nároky na častá dietní omezení našich strávníků a sledujeme lifestylové trendy ve stravování na základě kterých naši službu neustále vylepšujeme. Náš koncept je zcela výjimečný v tom, že zaměstnanci mají po celý den zajištěný 100 % servis jídla i nápojů.

V kavárně připravují profesionální baristé kávu Doubleshot nebo si hosté mohou sami připravit kávu Nespresso. Ke kávě je vždy připraven lahodný dezert, ať už naší výroby nebo od prověřených dodavatelů, kteří procházejí našimi přísnými požadavky na kvalitu. Pro své zákazníky chceme zajistit to nejlepší stravování, aby od nás odcházeli vždy plně spokojeni, a ještě raději se k nám opět vraceli.

 


Perfect Canteen AVAST Brno (provoz je otevřený pouze pro zaměstnance AVAST)
Dornych 40/27, 602 00 Brno 
Manažer provozu: David Olejníček I Šéfkuchař: Miroslav Husák
E-mail: avastbrno@perfectcanteen.cz
Telefon: +420 607 064 921


Otevírací doba:  Pondělí-pátek 730–1530   SObota-NEděle zavřeno


Snídaně: 730–1000


Oběd: 1100–1400


Kavárna: 800–1530