Filip Sajler

 

Představení Filipa Sajlera

Těší mě, jsem Filip Sajler, šéfkuchař a spolumajitel společností Perfect Catering, Perfect Canteen a Perfect Food. Také mne můžete znát z populárního pořadu o vaření a gastronomii České televize Kluci v akci. Při vaření kladu důraz na maximální jednoduchost, tradiční kuchařské postupy a čerstvé suroviny.

Mám za sebou praxi ve špičkových restauracích a cateringových společnostech v USA, Německu, Singapuru i v České republice.

Jsem držitelem řady ocenění z kuchařských soutěží (FHA Culinary Cup Singapore, IGEHO Stuttgart, ScotHot Glasgow, World Culinary Championship Basil) včetně bronzové medaile z kuchařské olympiády v Erfurtu.

Vařil jsem či organizoval catering pro významné politiky, evropské premiéry a vrcholné představitele Evropy v průběhu českého předsednictví EU v Bruselu i u nás v České republice. Tři roky jsem také byl kapitánem Pražského regionálního týmu a další tři členem Českého národního kuchařského týmu. Též jsem vařil pro hvězdy showbusinessu, jako jsou Madonna, David Bowie, Bruce Springsteen a Sheryl Crow, pro sportovce Tigera Woodse či Garryho Kasparova a nakonec i pro týmy Davida Copperfielda, Petra Čecha, Johna Malkoviche a další.