Filip Sajler

Cateringový servis a firemní stravování - Perfect Canteen

Kdo jsme

Perfect Canteen jako partner vaší Gastronomie

Společnost Perfect Canteen s.r.o. působ. na českém trhu od roku 2007. Zpočátku pod značkou Perfect Catering s.r.o. Zabýváme se firemním stravováním a cateringovým servisem po celé České republice a Evropě.

Nabízíme řešení pro restaurační, kavárenské, samoobslužné a další individuální gastronomická zadání. Zcela samozřejmý́ je pro nás profesionální servis, řešení šitá klientovi na míru a moderní gastronomie.

Klademe důraz na skutečný kulinářský zážitek a komplexní služby. Základem pro nás vždy bude použití čerstvých surovin, profesionální kuchařský team a otevřená komunikace s našimi klienty.

Hlavní garantem kvality je v Perfect Canteen Filip Sajler, spolumajitel společnosti, známý český šéfkuchař, zkušený odborník s pracovními zkušenostmi ze zahraničí z malých i velkých provozů různého gastronomického zaměření a protagonista pořadu České televize.

Hesla jako „čerstvé sezónní suroviny“ a „lokální produkce“ jsou námi žitou realitou. Nabrali jsme ale další nový směr. Vybíráme si v těchto kategoriích pro naše výběrová jídla produkty, za kterými stojí  konkrétní lidé, rodinné firmy, malé podniky s tradicí. Naši dodavatelé mají tvář. Jejich příběh s vámi chceme sdílet v každém jídle. Není tak důležité, jestli pro vás jablka rostou v české kotlině a olivy na Sicílii. U vybraných položek dáváme přednost malým producentům s pozitivním vztahem k přírodě a ekologii. Firmám se sdílenými hodnotami a dobrou firemní kulturou.

Naším hlavním cílem je seznámit se s jedinečnými potřebami klienta a nabídnout řešení, které bude vyhovovat specifikům vašeho provozu. Víme, že naši hosté se dnes častěji odlišuj. ve svých stravovacích návycích. Oblibují tradiční i moderní směry stravování, přizpůsobují jídelníček svému způsobu života a světonázoru. I ve všední dny k nám zavítají gurmáni se skutečnou láskou k jídlu. Náš koncept služeb je
v tomto směru připraven vyhovět nárokům i těch nejnáročnějších strávníků.